محل تبلیغات شما

سلاام

بعد از سه هفته در به دری خونه بلاخره داره آماده میشه ! هوررااا

این دومین خونه ی ماست و دومین تجربه بازسازی خونه س

اعتراف میکنم که در بازسازی این خونه ریدم!!

حالا چراا ؟

اول اینکه میخواستم کابینت هام سفید صدفی (کرم خیلی روششننن) بشه. من اصلا سفید دوست ندارم . بعد رفتم ام دی افشوانتخاب کنم نتونستم رنگ مورد علاقه مو پیدا کنم یه کرم داشت کلا همونو انتخاب کردم حالا که تموم شده به نظرم به زردی میزنه و اصلا قشنگ نیست! البته همسرجان میگه خوبه ولی من روشن تر دوست داشتم. (کابینت خونه قبلی رو کاپوچینو زدیم واقعا قشنگ شد )

دیگه تنها کاری که ازدستم براومد این بود که دیروز به جای لوستر آشپزخونه رفتم از این نورهای ال ای دی که خیلی سفیده خریدم که شاید یکم از زردی ش کم بشه !! (اونم امروز قراره نصب شه امیدوارم چیز زشتی نشه!)

دوم اینکه من همیشه عاشق سبدهای سوپری تو کابینتی بودم! خونه قبلی یه کوچیکشو داشتیم خیلییییی خوب بود. واسه این خونه هی همسرجان فرمودن که سوپری استفاده نداره طبقه هم کار همونو میکنه ولی من پامو کردم توی کفش که نه خیلی خوبه من میخوام!! خلاصه که خدا تومن پول سوپری دادیم الان که نصب شده اصلا خوب نشده!! یه جورایی کابینت براش بزرگه و از همه طرف بازه و الان میبینم طبقه میزدیم خیلی بهتر بود

البته طرح کلی کابینت ها خیلی بد از آب در نیومد!

مورد بعدی اینکه دلم نمیخواست خونه رو کاغذ دیواری کنم! دوست داشتم از این رنگای تیره خوشگل بزنم. ترکیب رنگی ها در واقع!

اول که همه گفتن نه کاغذ کن من گفتم نهههه رنگ! بعد همه گفتن خب رنگ روغن بزن رنگ پلاستیک کثیف میشه گفتم نهههه خونه ما کثیف نمیشه !

خلاصه که خونه رو رنگ کردیم و انتخاب رنگامون و ترکیبش واقعا قشنگ شد ولی چند بار کارگرا رفتن دستشونو به دیوار اتاق زدن حالا کثیف شده امیدوارم بشه تمیزش کرد

امروز برق کش به عنوان مرجله آخر رفته خونه داره کار میکنه (من سرکارم و حوصله کار کردن ندارم!) امشب باید با مهران دوتایی خونه رو بشوریم.

فردا کارگر تمیزکار میاد که کابینت اینا رو تمیز کنه

جمعه دوستان فداکار قراره بیان که آشپزخونه رو بچینیم

شنبه قراره از این شرکت ها بیان و مبلا و فرش ها رو تو خونه بشورن. احتمالا مبل جدیدمون رو هم شنبه میاره

یکشنبه برای نصب پرده ها و نصب سرویس خوابمون میان

به نظرتون همه چی طبق زمانبندی پیش میره ؟؟؟

پ.ن: الان 54 روزه که نشدم! آزمایش هم دادم و خداروشکر حامله نبودم ولی نمیدونم همه چرا میخوان به زور تو حلق آدم کنن که حامله ای!! خواهرم که گیر داده تو شکل حامله هایی میگم آزمایش دادم نبودم!! میگه نه فلانی و فلانی هم تو آزمایششون معلوم نبوده!! میگم واسه من طبیعیه این همه تاخیر! باز یه چیز دیگه میگه! حالا مثلا من حامله باشم به شماها چی میرسه خب؟؟

23- عذاب هایی که میکشند!

21- اما تو کوه درد باش، طاقت بیار و ..

20- پول یا علاقه، مسئله این است!

خونه ,رو ,تو ,رنگ ,خیلی ,ها ,خونه رو ,از این ,گفتم نهههه ,واقعا قشنگ ,قشنگ شد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینک یاب|لینک گروه هالینک کانال هاتلگرام کارت سلامت تهرانسر